Federatie TMV
Next Item

Adams Amsterdam Auctions

The Adams Celebration Sale - Eye to eye with 19th Century Masters
(Paintings from a private Dutch collection)

Dit najaar heeft Adams Amsterdam Auctions het genoegen een indrukwekkende privécollectie van 50 werken te veilen. De collectie bestaat uit het beste dat de Nederlandse 19de eeuw te bieden heeft. Enkele hoogtepunten zijn een vroeg schilderij van Piet Mondriaan, een groot portret van Greetje Braakensiek als Eliza Doolittle door Isaac Israels en prachtige schilderijen uit de Haagse School van onder andere Floris Arntzenius, Louis Apol en Willem Bastiaan Tholen.

Ook de Romantiek is goed vertegenwoordigd met een ijsgezicht van Wouterus Verschuur, indrukwekkende landschappen van Charles Leickert, werk van F.M. Kruseman, Willem Koekkoek en vele anderen.
Een uitgelezen kans om oog in oog te staan met deze meesters.

Open huis

Schilderijen 19de eeuw

Activiteiten op de Nationale Dag van Waarde

Looiersgracht 60, 1016 VT Amsterdam, Nederland

Tijdens de Nationale Dag van Waarde is de kijkdag van bovenstaande veiling te bezoeken en een preview van de eerstkomende NRC Veiling, die door Adams Amsterdam Auctions wordt georganiseerd.

Kijkdag (gratis te bezoeken):

8 oktober 2022 (van 10.00-17.00)

Nationale Dag van Waarde

Op 8 oktober 2022 geven de leden van de Federatie TMV een inkijkje in het fascinerende vak van de waarde-expert. De deuren zijn voor u geopend tussen 11 uur en 16 uur.
Federatie TMV
Contact

Voor vragen over de Nationale Dag van Waarde kunt u terecht bij Sanne de Bie

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief van Federatie TMV

Bedankt voor uw inschrijving

© 2022 Federatie TMV

Design en realisatie Faam

Fotografie iStockPhoto, Leden Federatie TMV

Privacyverklaring