top of page
Federatie TMV
Next Item

Adams Amsterdam Auctions

The Adams Celebration Sale - Eye to eye with 19th Century Masters
(Paintings from a private Dutch collection)

Dit najaar heeft Adams Amsterdam Auctions het genoegen een indrukwekkende privécollectie van 50 werken te veilen. De collectie bestaat uit het beste dat de Nederlandse 19de eeuw te bieden heeft. Enkele hoogtepunten zijn een vroeg schilderij van Piet Mondriaan, een groot portret van Greetje Braakensiek als Eliza Doolittle door Isaac Israels en prachtige schilderijen uit de Haagse School van onder andere Floris Arntzenius, Louis Apol en Willem Bastiaan Tholen.

Ook de Romantiek is goed vertegenwoordigd met een ijsgezicht van Wouterus Verschuur, indrukwekkende landschappen van Charles Leickert, werk van F.M. Kruseman, Willem Koekkoek en vele anderen.
Een uitgelezen kans om oog in oog te staan met deze meesters.

Open huis

Schilderijen 19de eeuw

Activiteiten op de Nationale Dag van Waarde

Looiersgracht 60, 1016 VT Amsterdam, Nederland

Tijdens de Nationale Dag van Waarde is de kijkdag van bovenstaande veiling te bezoeken en een preview van de eerstkomende NRC Veiling, die door Adams Amsterdam Auctions wordt georganiseerd.

Kijkdag (gratis te bezoeken):

8 oktober 2022 (van 10.00-17.00)

Nationale Dag van Waarde

Dit event vond plaats op 8 oktober 2022. Een nieuwe datum voor de volgende editie volgt.
Een terugblik leest u in de Nieuwsbrief van Waarde.
bottom of page